fbpx

U publikua lista e lojtarëve të grumbulluar me Kombëtaren

Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Edi Reja, është në deklaratë për shtyp ku edhe ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për sfidat me Turqinë dhe Moldavinë.

Bie në sy mungesa e Mavraj dhe Sadikut si dhe thirrja e dy të rinjve Selahi dhe Seferi.

Në listë bie në sy edhe fakti që janë grumbulluar 4 portierë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button