fbpx

Zjarri ka shkrumbuar dy shtëpi në lagjen “Seravë” në Çair të Shkupit (FOTO)

Zjarri ka kapluar dy shtëpi në lagjen “Seravë” në Çair të Shkupit, njofton Portalb.mk.

Sipas të dhënave të policisë, ngjarja ka ndodhur në ora 5 e gjysmë të mëngjesit. Shtëpitë janë në pronësi të R.E. (54) dhe M.M. (36).

Të lënduar nuk ka ndërsa pasi është shuar zjarri nga zjarrfikësit policia ka kryer ekspertizën dhe ka konstatuar se ka dëme materiale.

Kërkohet ndihmë për këto shtëpi. Nëse ka vullnetarë të paraqiten në numrin e telefonit 072 612 417.

Zjarri ka shkrumbuar dy shtëpi në lagjen “Seravë” në Çair të Shkupit
Zjarri në lagjen “Seravë” në Çair të Shkupit
Zjarri ka shkrumbuar dy shtëpi në lagjen “Seravë” në Çair të Shkupit
Zjarri ka shkrumbuar dy shtëpi në lagjen “Seravë” në Çair të Shkupit

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button