fbpx

Surpriza e Dua Lipës, ndryshim “rrënjësor” në pamje (FOTO)

Java e modës në Paris e ka gjetur Dua Lipën me një tjetër “look”.

Këngëtarja shqiptare ka surprizuar të gjithë ndjekësit në Instagram kur publikoi dy ditë më parë foto me baluke nga Franca, dhe dukej mahnitëse.

Në një nga postim ajo shkruan: “Flokët e mi janë plot me sekrete,”.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button