fbpx

Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Peqin, 4 të vdekur dhe 1 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Elbasan-Peqin.

Gazetarja e Top Channel ka zbuluar se ky aksident ka shënuar 4 viktima dhe 1 të plagosur.

Mësohet se forcave zjarrëfikëse u është dashur të presin mjetet për të nxjerrë trupat.

Sipas policisë njëri prej automjeteve ka rrëshkitur për shkak të një vese shiu dhe ka zënë rrugën duke përfshirë edhe të tjerët në aksident.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button