fbpx

Motoçiklisti nga Shkupi humb kontrollin dhe bie në lumin Vardar

Një motoçiklist nga Shkupi mbrëmë për shkaqe të panjohura ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në lumin Vardar, njofton Alsat.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të urës “Binjakët”, në lagjen Lisiçe e Re.

Sipas njoftimit të policisë bëhet fjalë për personin M.M. 28 vjeç nga Shkupi, i cili nga aksidenti ka marrë lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për kurim në Qendrën Klinike “Nënë Tereza”.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button