fbpx

Mjeshtri i fotoshopit (FOTO)

Nga një mace që udhëton në hapësirë e deri tek një super-bebe që ka sy me lazer – disa njerëz arrijnë të dalin me pamjet më të çmendura nga fotografitë e zakonshme, transmeton KlanKosova.

Kjo është dëshmi që koha e tyre e kaluar në kurset e fotoshopit nuk i ka shkuar dëm. Kjo për shkak se ne mund t’i quajmë ekspertë në transformimin e imazheve në diçka qesharake dhe zbavitëse!

Bright Side ka gjetur disa njerëz të talentuar që dinë të manipulojnë me këtë program. Hidhini një sy fotografive të mëposhtme.

15+ Photoshop Gurus Who Broke All Records

15+ Photoshop Gurus Who Broke All Records

15+ Photoshop Gurus Who Broke All Records

15+ Photoshop Gurus Who Broke All Records

15+ Photoshop Gurus Who Broke All Records

15+ Photoshop Gurus Who Broke All Records

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button