fbpx

Është sulmuar fizikisht një 36 vjeçar nga Tetova

Tridhjetegjashtë vjeçari N.Q. nga Tetova, gjatë ditës së djeshme në SPB-Tetovë ka denoncuar se tek sheshi i qytetit në Tetovë, ka qenë i sulmuar fizikisht nga dy persona ende të panjohur, të cilët menjëherë kanë ikur nga vendi, njofton Alsat.

Nga SAPB Tetovë, konfirmojnë rastin dhe shprehen se po ndërmarrin të gjitha masat për gjetjen e sulmuesve dhe zbardhjen e plot të rastit.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button