fbpx

Apple prenzatoi iPad-in e ri, këtë herë me një ndryshim të madh (FOTO)

Apple ka prezantuar sot brezin e 7 të tabletave iPad, me një ekran të madh 10.2 inç, dhe për herë të parë me një tastierë të ngjitur me tabletën, transmeton TopChannel.

Ekrani “Retina Display” është dizenjuar që ta shfrytëzojë në maksimum fuqinë e sistemit operativ të ri.

Çmimi i tabletës do të jetë 329 dollarë dhe do të hidhet në treg më 30 shtator.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button