fbpx

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në vend do të jetë i paqëndrueshëm dhe me reshje lokale të shiut. Në pjesën veriore dhe lindore të vendit intensiteti i reshjeve të shiut dhe erës do të jetë më i madh.

Temperaturat e ditës do të lëvizin prej 17 deri më 31 gradë Celsius.

Në fundjavën pasuese do të ketë kushte për shi dhe shkarkime elektrike.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close