fbpx

Roberti e konfirmoi ndarjen me Norën, ka një mesazh për të

Këngëtari Robert Berisha e ka konfirmuar ndarjen me këngëtaren Nora Istrefi.

Përmes një postimi në Instagram ai ka konfirmuar ndarjen me Norën, teksa e falënderon atë për kujtimet që i kanë pasur së bashku që nga viti 2006 dhe për lindjen e fëmijës, transmeton Koha.net.

“Unë dhe Nora nuk jemi më bashkë, por tanë jetën do të jemi babi dhe mami i Renees, loçkës tonë dhe shokë të mirë deri në vdekje”, ka shkruar Roberti.

Ai tutje ka shtuar se gjithmonë do të ketë respekt për Norën.

“Nëse nuk ka më shumë dashni mes një çifti nuk dmth me bo armik e me ja kthy shpinën, bëhuni pozitiv e keshni sa më shumë dhe respektojeni edhe qato s’ju do të mirën se sen s’bohet. Përmes këtij postimi e falënderoj Nora Istrefin shumë që më ka pru në jetë një fëmijë si Renee dhe shumë kujtime të bukura prej 2006. Noriq – t’kam borxh tanë jetën, të dëshiroj të gjitha të mirat”, ka shkruar ai.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button