fbpx

Treni e goditi veturën në hyrje të Kondovës, i lënduar vozitësi

Një tren u përplas në një automobil “Citroen” në fshatin Kondovë të Shkupit, me ç’rast më lehtë u lëndua shoferi i automobilit, konfirmuan për MIA-n nga HM-Infrastrukturë.

Fatkeqësia ka ndodhur kur automobili ka kaluar nëpër binarë dhe nga përplasja pothuaj u shkatërrua tërësisht.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close