fbpx

Pas “Kthema Kohën”, këtë këngë të famshme shqipe po e bën remix Cricket

Një këngë e vjetër e këngëtares Shyhrete Behluli, erdhi sërish në formë së fundmi.

“Kthema Kohën” që ka një tekst aq pikëllues e emocionues, u rikrijua me një melodi të re nga producenti i njohur kosovar Cricket.

Këngën në fjalë, të ribërë, e këndonte një artist me nofkën NUMEN ndërsa kosovarët po e dëgjonin ngado.

Duke marrë parasysh suksesin e këtij remix-i me mbi 11 milionë klikime në Youtube, Cricket ka vendosur ta rikrijojë një tjetër këngë të njohur shqipe.

Siç merr vesh Prive, bëhet fjalë për këngën e viteve 2000 në mes Nora Istrefit dhe Sinan Vllasaliut, “Pa Fat”.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close