fbpx

Demiri do të vazhdojë karrierën e futbollit në Sllovaki (FOTO)

Besir Demiri, futbollisti shkupjan, i cili luan për Kombëtaren e Shqipërisë, vendosi të kalon nga Mariupoli i Ukrainës në Zhilina të Sllovakisë, njofton Portalb.mk.

25 vjeçari Demiri, karrierën futbollistike e filloji në akademinë e futbollit Beshiktash Çair, për të vazhduar pastaj futbollin, fillimisht për ekipin e parë të KF Shkupi dhe pastaj në KF Shkëndija ’79.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button