fbpx

HOSHAFI

Lajme të ngjashme

Një koment

 1. shume shkrim i bukur Xhabir!
  vivisekcion i politikaneve te sotem, te perzgjedhur me si kriter negativ.
  ku i gjejne, njeri me hoshaf se tjetri!?
  as turp prej njerezve, as droje nga Zoti edhe atehere kur u pe;lqen ta permendin si shpesh
  aman!
  ty miku te lumte.
  nuk eshte e kote te shkruash/shkruajme per ligesite dhe bartesite e tyre
  eshte nje nga gjerat qe duhen bere, doemos
  se (edhe) keshtu sherohet shoqeria

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe

Close