fbpx

Meghan Markle shfaqet për herë të parë pas lindjes së djalit dhe gjithë sytë janë tek ajo

Pesë javë pas lindjes së djalit Archie, Dukesha e Sussex ka vendosur që të shfaqet për herë të parë në publik. Me siguri, një nga ato daljet e detyruara nga protokolli i familjes mbretërore, por që atë në pak sekonda e kthyen në protagonisten e momentit, transmeton Classlifestyle. Thuajse, në të gjitha mediat botërore, shfaqja për herë të parë në një aktivitet të rëndësishëm e Meghan Markle ka marrë vëmendjen e duhur sepse kjo është dalja e saj e vërtetë publike, pas statusit të ri të nënës.

Meghan Markle dhe Princi Harry ishin pjesë e aktivitetit “Trooping of Colour’, në nder të ditëlindjes së mbretëreshës këtë të shtunë. Mami i vogëlushit Archie kishte zgjedhur një fustan në ngjyrë të errët dhe dukej shumë e lumtur, me një portret rrezatues dhe një pamje të kuruar në detaje. Në këtë ngjarje të rëndësishme të familjes mbretërore, Meghan Markle shoqërohej nga i shoqi, Princi Harry, nga Kate Middleton dhe anëtarë të tjerë pallatit mbretëror.

Me siguri, që për të si nënë kjo është e para shkëputje e vërtetë nga roli i prindërimit, ku përkushtimi ndaj vogëlushit Archie është doemos angazhimi dhe kënaqësia më e madhe për të!

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button