fbpx

Princi i Britanisë së Madhe, Eduard me agjendë të ngjeshur Shkup, e priti Shekerinska, u takua me Zaevin dhe Pendarovskin

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *