fbpx

ASH-ja kujtoi 27-prillin e 2017-s dhe pyeti Xhaferin: Ku mbeti guri, mos është simbol i ikjes së Ahmetit?

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *