Rashica asist dhe gol për dy minuta ndaj Bayernit

Ylli i Kosovës, Milot Rashica, ka vazhduar me formën e lartë te Werder Bremeni.

Ai për dy minuta ka asistuar dhe ka realizuar gol në gjysmëfinalen e Kupës së Gjermanisë ndaj Bayernit.

Rezultati aktual pas 75 minutash lojë është 2 me 2, me golat e Werderit që erdhën në minutat 74 dhe 75 për të barazuar rezultatin nga 0 me 2.

Për të parë videot, KËTU.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button