fbpx

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Sot gjatë ditës do të mbajë mot me diell dhe i ngrohtë. Do të ketë vranësira lokale dhe erë të dobët nga drejtimi perëndimor dhe jugperëndimor.

Temperatura e ditës pritet  te arrije deri 24 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button