fbpx

Maqedoni, një taksist është gjetur pa shenja jete nën Stacionin Hekurudhor

Një taksist është gjetur pa shenja jete nën Stacionin Hekurudhor në Shkup.

Lajmin, siç njofton “Fokus” e kanë konfirmuar edhe nga Ministria e Punëve të Brendshme, dhe shtojnë se bëhet fjalë për mashkull të moshës 58-vjeçare.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button