fbpx

Vetura doli jashtë rruge, humb jetën i riu shqiptar në Itali

Një aksident i rëndë, me pasojë vdekjen e një të riu shqiptar ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Treviso.
Sipas mediave italiane, një makinë ku udhëtonin tre të rinj është përplasur me një shtyllë dritash dhe ka përfunduar jashtë rruge.Aksidenti ka qenë fatal për të riun shqiptar me inicialet G. K., ndërsa kanë mbetur të plagosur dy 21-vjeçarë me inicialet K. ë., dhe T. R, raporton Lapsi.al, transmeton Klan Kosova.

Sipas të dhënave të para, shkak për këtë aksident të rëndë është bërë një sëmundje e papritur që ka kapur shoferin, duke humbur kontrollin e makinës.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button