fbpx

Amdi Bajram do të kandidohet për president: Nuk e di a do të fitoj, por Koka Kolën e pinë të gjithë

Kryesia Qendrore e Lidhjes së Romëve në seancën e djeshme ka miratuar vendim që të kandidojnë me kandidatin e tyre në zgjedhjet presidenciale, njofton Portalb.mk.

Për “Fokus”, Bajram thotë se patjetër ta pranojë vendimin e partisë dhe të hyjë në garën për president të shtetit.

“Do të kandidohem që të fitojë, a për atë do të tregojë populli. Unë vetëm mundem të them që Koka Kolën e pinë të gjithë qytetarët”, tha ai.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close