fbpx

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në vendet më të larta do të ketë reshje të borës.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -3 deri 6 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 2 deri 8 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme pritet që të vazhdojnë të reshurat, ndërsa nëpër lugina do të ketë mjegull.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close