fbpx

Xhenifer Lopez lëshon sfidën e radhës, jo 10 vjet por 10 ditë, a qëndroni dot pa këtë ushqim?

Interneti po shpërthen nga sfida e 10 viteve që ka pushtuar tërë botën, VIP-a e njerëz të thjeshtë. Por Xhenifer Lopez hedh dorashkën e një tjetër sfide: “ A qëndroni dot 10 ditë pa sheqer dhe karbohidrate??“.  Ajo dhe i fejuari i saj Alex Rodriguez i kanë hyrë tashmë kësaj sprove dhe janë në ditën e  tretë të saj, shkruan Bordo.al. 

Alex tregon kujdes të madh për trupin dhe ushtrohet rregullisht; me këmbënguljen e tij e ka shtyrë dhe Xhenin në palestër dhe rezultatet, janë të dukshme.

Kjo sfida e re nuk duket shumë e vështirë, e përpos të tjerash, mirë duhet të bëjë për organizmin, apo jo?

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button