fbpx

Ka ngordhur qeni më i lezetshëm i botës, dhe arsyeja qenka shumë e trishtë

Pomeraniani Boo ishtë cilësuar si qeni më i këndshëm në botë, dhe pamja e tij e justifikonte plotësisht këtë emërtim! Qenushi i vogël ishte kaq i bukur sa ngjasonte me një kukull, shkruan Bordo.al.

Por Boo ngordhi papritur, dhe arsyeja ka prekur shumë njerëz: atij i “është thyer zemra“ nga fakti që kishte ngordhur miku i vet më i ngushtë, Buddy.

Kjo ndodhi një vit më parë, e që prej atëherë, qenushi 12 vjecar ka rënë pre e trishtimit të madh dhe nuk e mori më veten.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button