fbpx

Albatrit Muqiqi bëhet sërish baba, vijnë në jetë binjakët

Këngëtari shqiptar Albatrit Muqiqi është bërë baba për herë të dytë.

Albatriti dhe bashkëshortja e tij Egzona kanë mirëpritur në jetë  binjakët e tyre një vajzë dhe një djalë që kanë vendosur t’i quajnë Elia dhe Erald, shkruan bordo.al. 

“Sot është dita më e lumtur në botë për mua, na gëzoi Zoti me një djalë dhe vajzë, falënderimi i takon vetëm Allahut. Pasi shëndetin e gjithë botës zemrat e mia, Elia dhe Erald”, shkruan Albatriti nën foton më dy vogëlushët ë sapolindur.

Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tij Egzona janë gjithashtu prindër të një tjetër vajze të quajtur Amelia e lindur në maj të vitit 2017.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button