fbpx

10 VIP-a të cilëve ju është dashur të punojnë me ishin e tyre

A ju ka ndodhur ndonjërehë që të përballeni me ishin tuaj në një kafene apo dyqan dhe keni dashur që t’ju përpijë toka? Ndonjëherë të duket sikur do e takposh ishin tënd kudo dhe nuk do të mundesh dot që ta shmangësh. Sidomos një marrdhënie e cila është në qendër të vëmendjes është akoma më e vështirë. Ne ju paraqesim 10 VIP-a të cilëve ju është dashur të punojnë me njëri-tjetrin, shkruan Bordo.al. 

Diane Keaton & Al Pacino

Lidhja e dashurisë mes Keaton dhe Pacino zgjati rrethh një dekadë. Keaton donte të martohej ndërsa Pacino jo dhe kjo çoi në ndarjen e tyre.

Michael C. Hall & Jennifer Carpenter

Filmi Dexter I lidhi të dy këta aktorë të cilët u divorcuan para se seritë të përfundonin xhirimet.

Jennifer Lawrence & Nicholas Hoult

Të dy u takuan në setin e filmit X men: Days of future past dhe kishin një lidhje me ulje ngritje derisa u ndanë përfundimisht në 2014-ën para se të filmonin X men :Apocalypse.

Ian Somerhalder & Nina Dobrev

Ata u ndanë në 2013-ën por nuk lejuan që jeta personale të përzihej me atë profesionale.

Jennifer Lopez & Marc Anthony

Lopez dhe Anthony ndenjën të martuar sëbashku për 7 vjet para se të ndaheshin në 2011 dhe të divorcoheshin në 2014-ën. Më pas ata kanë punuar shumëm herë sëbashku profesionalisht dhe madje kanë rregjistruar një album në spanjisht sëbashku.

Amanda Seyfried & Dominic Cooper

Të dy u njohën në setin e MAMMA MIA në 2008-ën dhe ndenjën sëbashku për 3 vjet para se të ndaheshin në 2011-ën. Ata luajtën sëbashku sërisht në vazhdimin e filmit në 2018 si burrë e grua.

Heidi Klum & Seal

Klum dhe Seal shokuan botën me lajmin e ndarjes së tyre pas 9 vitesh martesë në 2014-ën. Ata e kanë çuar bashkë prindërimin në një nivel tjetër dhe madje darkojnë shpesh sëbashku.

Kourtney Kardashian & Scott Disick

Lidhja e tyre ka qenë plot me ulje ngritje siç është parë edhe në Keeping up ëith the Kardashians. Ata të dy janë prindër të 3 fëmijëve dhe e vazhduan serialin edhe pas ndarjes së tyre.

Rachel Bilson & Adam Brody

Lidhja e Bilson dhe Brody aktorëve të OC nuk zgjati shumë. Çifti ndënjën sëbashku për 3 vjet para se të ndaheshin dhe të vazhdonin me filmimin e filmit OC.

Chad Michael Murray & Sophia Bush

Çifti u martua në prill të 2005-ës dhe u ndanë vetëm disa muaj më vonë por e mbajtën jetën personale larg asaj profesionale.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button