fbpx

Bebe Rexha vesh gjatë perfomarmancës së Vitit të Ri në Nju Jork me fustanin e Elvana Gjatës

Bebe Rexha ishte një nga këngëtarët e ftuar të performonin në Nju York gjatë mbrëmjes së ndërrimit të viteve në krah të emrave të mëdhenj si Sting. Eventi kërkonte dhe një veshje bombastike, e fustani që kishte zgjedhur artistja shqiptare ishte padyshim nga ata që biejnë në sy, shkruan Bordo.al. 

Ai është krijim i stilistit Kosovar Valdrin Sahiti, por sic thotë Anabel, fustani u realizua posacërisht për Elvana Gjatën një vit më parë!!.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button