fbpx

8 Modele fantastike flokësh për një fillim të ri me stil të 2019-ës

Nëse gjithnjë keni dashur që të keni flokë të shkurtra  atëherë më lejoni të them: tani është momenti I duhur për këtë. Në mënyrë që t’ju frymëzojmë për një prerje të re flokësh plot stil ne ju paraqesim disa ide, shkruan Bordo.al. 

Nëse nuk dini se çfarë të bëni me flokët tuaja një trik që nuk gabon është ti hidhni flokët prapa kokës

Flokët Bob me onde si të Chrissy Teigen duken fantastikë

Flokët e shkurtër në nuancë rozë të Halsey të japin një ndjesi retro dhe janë fantastike

Nëse i keni flokët bob provoni këtë nuancë të bjondes pasi është fantastike

Nëse jeni të pavendosur nëse i doni flokët të shurtër apo të gjatë provoni këtë gjatësi si Vanesa Hudgens

Nëse ju pëlqejnë flokët e shkurtër mendoni këtë stil pixie si Cardi B

Flokët bob të drejta duken fantastike dhe modelja Duckie Thot sapo na e provoi këtë

Për një stil të veçantë që të dukeni tamam si një grua ky model është perfekt

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button