fbpx

Shpërthen bombola e gazit, digjet banesa në Elbasan

Një zjarr ka rënë në një banese në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të shkollës së gjuhëve të huaja dhe sipas policisë shkak është bërë shpërthimi i një bombol gazi, njofton Ora News.

Nga zjarri ka vetëm deme materiale.

Ndërkohë policia dhe zjarrfikësja shkuan në vendin e ngjarjes dhe bënë të mundur shuarjen e flakëve.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button