fbpx

Era Istrefi ka performuar në Tomorrwland (VIDEO)

 

View this post on Instagram

 

no romancer

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Megjithatë, ajo ka gjetur mjaftueshëm kohë që të performojë në një prej festivaleve më të mëdha në botë.

 

View this post on Instagram

 

Snakes i wear em

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Bukuroshja ishte e ftuar nga dy prej DJ-ve më të mirë në botë, Dimitri Vegas dhe Like Mike.

Ajo falënderoi dyshen më të madhe në botë për muzikë elektronike që edhe i dhanë mundësinë asaj që të performojnë.

“Faleminderit Dimitri Vegas dhe Like Mike që më dhatë mundësinë që të performoj në Tomorrowland”, ka shkruar Era në Instagram.

Tomorrowland është festivali më i madh në botë që mbahet në Antëerp të Belgjikës.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button