fbpx

Pasi dhuroi 5 shtëpi, reperi shqiptar bën bamirësinë e radhës

Pak ditë më parë ai u erdhi në ndihmë 5 familjeve nga Kosova duke ju dhuruar pesë shtëpi, duket se reperi shumë i dashur për publikun Capital T, ka vendosur të jetë Babagjyshi i festave për këtë vit. Reperi ka vendosur të bëjë bamirësinë e radhës e kësaj here ka mbushur makinën e tij plot me dhurata dhe për fëmijët në nevojë. Vogëlushët e kanë pritur Babagjyshin këngëtar me brohorima e tejet të gëzuar, shkruan Bordo.al.

 

“Sot përfundoi edhe një aksion, diçka simbolike për këta fëmijë në prag të festave të fundvitit”; shkruan Capo nën fotot e publikuara në llogarinë e tij në intagram.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button