fbpx

“Lady Malena” kënga më e re nga Adrian Gaxha dhe Vig Poppa (VIDEO)

Këngëtari shkupjan Adrian Gaxha ka publikuar projektin më të ri muzikor që është në bashkëpunim me reperin kosovar Vig Poppa, përcjell Portalb.mk.

Kënga mban titullin “Lady Malena” dhe është punuar nga Bekito & Brick Records, që është njëherësh edhe produksioni të cilin e drejton Gaxha.

Tekstin e këngës e kanë shkruar Tonic e Denk, ndërsa miksimin dhe masterizimin e këngës e ka bërë Avaxus.

Këngës i është realizuar edhe një videoklip nga produksioni me të cilin Adriani ka vite që bashkëpunon është Entermedia nga Kosova.

Për më shumë shikoni klipin më poshtë:

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button