fbpx

Aksident i rëndë trafiku në rrugën Shkup-Bllacë

Në mëngjesit e sotëm, në magjistralen Shkup-Bllacë  ka ndodhur një aksident trafiku. Aksidenti ka ndodhur mes dy makinave në rrugën “Kaçaniçki Pat” në afërsi të objektit eurotools, transmeton Alsat M.

Sipas dëshmitarëve fatmirësisht ka vetëm të lënduar, nuk raportohet për ka të vdekur. Policia është prezent në vendin e ngjarjes dhe po kryen inspektimin.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button