fbpx

Në Durrës kapet peshkaqeni i gjatë 4 metër dhe i rëndë 400 kilogramë (Video)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Durrës, pasi që në qytetin bregdetar është arritur që të kapet peshkaqen rreth 4 metra i gjatë është kapur në Durrës.

Mësohet se peshkaqeni peshon rreth 400 kg dhe sipas marinarëve, kjo është hera e parë që kapin një peshkaqen kaq të madh, transmeton Top Channel.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button