fbpx

“Sot”, kënga më e re nga Eni Koçi (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Eni Koçi, ka publikuar projektin e saj më të ri me titull “Sot”.

Videoklipi është xhiruar nga “BlackFish Entertainment”, përcjell Koha.net. 

Muzika dhe teksti janë bërë nga vetë këngëtarja bashkë me reperin Gold AG, teksa Astrit Stafa është në përcjellje me kitarë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button