fbpx

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell, por i ftohtë dhe me kushte për paraqitje të mjegullës.

Në disa vende mund të ketë edhe reshje të shiut. Temperaturat do të lëvizin prej 12 deri 21 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil, ndërsa prej nesër meteorologën paralajmërojnë rënie të temperaturave.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button