fbpx

Gjashtë lojtarë janë larguar nga Man Utd pa asnjë cent

Manchester United është në hall të madh me lojtarët.

Forma e dobët që po kalon Manchester United, ka bërë që shumë lojtarë të kërkojnë skuadër të re.‘Djajtë e Kuq’ janë vënë në alarm, pasi mund t’i humbasin gjashtë lojtarë me parametra zero, përcjell “lajmi.net”.

Mata , De Gea, Martial, Ander Herrera, Smalling dhe Jones, janë emrat që mund të largohen nga Manchester United.

Jose Mourinho nuk ka arritur ende që t’i bind ata që ta vazhdojnë kontratën, andaj vera e vitit 2019 do të jetë shumë e zënë për ta.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button