fbpx

Juventus dhe Inter në ‘luftë’ për gjashtë lojtarë

Juventus dhe Inter, janë në garë për disa lojtarë.

Juventus dhe Inter, i duan disa lojtarë, andaj do të ketë përballje mes tyre edhe në rrafshin e transferimeve.‘Zonja e Vjetër’ dhe nerazurët, janë në garë për transferimin e Anthony Martialit nga Manchester United dhe Federico Chiesan nga Fiorentina, përcjell “lajmi.net”.

Por, nuk përfundon me kaq, Juventusi dhe Interi, duan që t’i transferojnë edhe lojtarët si, Nikola Milenkovic, Krzysztof Piatek, Nicolo Barella dhe Tanguy Ndombele.

Gjashtë lojtarët kanë një vlerë mbi 50 milionë euro, andaj dy skuadrat nga Serie A, do të zhvillojnë një përballje të ashpër për shërbimet e tyre.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button