fbpx

Rikthehet Elvana Gjata! Kur nuk pritej publikon klipin e ri (VIDEO)

Elvana Gjata i është rikthyer projekteve muzikore, pavarësisht lajmeve më të fundit që kanë qarkulluar për të. Duket se nuk ka gjë që e ndal artisten dhe që e mban atë larg karrierës muzikore. Këngëtarja ka publikuar vetëm pak orë më parë videoklipin e saj më të ri të këngës “Shade” në bashkëpunim me producentin Poo Bear, shkruan Bordo.al.

Videoklipi është publikuar nga producenti i famshëm hollivudian, njëkohësisht edhe i Elvana Gjatës, Poo Bear në kanalin e tij muzikor në Youtube.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button