fbpx

“Falja e Gjakut” kënga e re nga Gold AG (VIDEO)

Reperi Gold AG ka publikuar këngën e tij më të re “Falja e Gjakut”.

Tekstin dhe muzikën e kësaj kënge e ka bërë vet reperi, Arian Agushi, transmeton Koha.net.

Orkestrimi është bërë nga Florent Boshnjaku.

Pjesë e klipit janë edhe aktorët Çun Lajqi, Nimon Muçaj, Sunaj Raça, Shpëtim Kastrati, Arian Agushi, Mehedin Selimi, Andi Shabanhaxhaj, Ledion Zukaj, Naser Tolaj.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button