fbpx

Gjithçka ndodhi në EMMY Awards! Të veshurat më mirë dhe më keq

Nata më e rëndësishme që nderon yjet më të mëdhenj të Hollivudit dhe më të mirët e televizionit u zhvillua mbrëmë për të 70-tin vit radhazi. Mbrëmja u moderua nga Colin Jost dhe Michael Che dhe ishte një natë e mbushur plot me të qeshura, shaka dhe momente spontane. Në mesin e yjeve që u nderuan me çmime dhe rrëmbyen trofe, sytë e gjithë botës ishin në tapetin e kuq ku parakaluan yjet, shkruan Bordo.al. 

Shihni si janë veshur disa prej emrave më të njohur:

Scarlett Johansson

Penelope Cruz

Jessica Biel

Jessica Biel dhe Justin Timberlake

          

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button