fbpx

Zbulohet ekrani ku do të shfaqet Marina Vjollca!

Në spotin e programeve në sezonin e ri të Tv Klan, Marina Vjollca nuk u duk gjëkundi, e as programi që ajo moderoi sezonin e kaluar. Kaq mjaftoi që të aludohej për një largim të mundshëm të bukuroshes bjonde nga ky ekran, duke na bërë të gjithvëve kuriozë se si do ishte ‘fati’ I Marinës këtë sezon të ri, shkruan Bordo.al. 

Por duket se Vjollca do të jetë sërish në Tv Klan të paktën edhe këtë sezon, pasi ajo është fotografuar pikërisht në ambientet e këtij televizoni. Intv ka postuar një foto paparaz, ku duket Marina e ulur në barin e Tv Klan. Se kur do të shfaqet Marina në ekran dhe me cilin program ende nuk e dimë, por fansat e saj me siguri janë gëzuar që shumë shpejt do ta shohin sërish bukuroshen në ekranin e televizorit.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button