fbpx

Në Indi, 17 burra akuzohen për përdhunimin e një 11-vjeçareje

Shtatëmbëdhjetë burra u akuzuan në Indi për përdhunimin në grup të një vajze 11 vjeçe, në qytetin Çenai, transmeton REL.

Policia tha se vajza është përdhunuar vazhdimisht që nga fillimi i vitit.

Sipas autoriteteve, kryesi kryesor ishte operator i ashensorit në bllokun e apartamenteve ku ajo banon.

Ai dyshohet se e ka droguar vajzën dhe ka ftuar burra të tjerë për ta përdhunuar.

India po përjeton rritje të zemërimit publik mbi numrin e sulmeve të dhunshme seksuale në këtë vend.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button