fbpx

E panjohura që “vodhi” një medalje kampioni? (VIDEO)

Pamjet e kombëtares franceze të futbollit duke festuar Kupën e Botës kanë bërë xhiron e botës, por në momentin e festimit pati diçka që ra në sy më shumë se gjithçka tjetër.

Nëpër rrjetet sociale qarkullojnë disa imazhe ku shihet një femër e cila merr një medalje kampioni dhe e fut në xhepin e saj, transmeton TCH.

Nuk dihet qëllimi i këtij veprimi dhe identiteti i kësaj gruaje, por ajo ishte një nga personat që kishte për detyrë t’i jepte medaljet Presidentit rus Vladimir Putin dhe Gianni Infantinos së FIFA-s, të cilët më pas ia varnin në qafë futbollistëve.

Shikojeni videon dhe gjykojeni vetë nëse është ose jo vjedhje:

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button