Tuna hap dyert e shtëpisë,tregon si jeton këngëtarja

Ajo është një nga këngëtaret më të paguara në muzikën shqiptare, dhe sigurisht stili i jetës që bën e reflekton shpesh këtë gjë. Tuna Sejdiu, e cila tashmë gëzon edhe statusin e mamit të të voglit Tian, djalit të saj të vetëm, ka vendosur sot të na dëshmojë një tjetër anë më personale të jetës së saj, shkruan Class. 

Ka hapur dyert e shtëpisë ose të themi vilës ku ajo jeton në Kosovë. Siç thuhet, ajo jeton në një nga zonat më luksoze të Prishtinës, edhe pse jeta e saj është e ndarë mes Maqedonisë dhe Kosovës.

Me hapësira të mëdha, me dizajn modern, nuanca të ftohta, gjithashtu edhe me një super pishinë në oborrin e saj, vila e Tunës na ka lënë pa fjalë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button