fbpx

‘Ajo’ e Getit dhe Majkut arrin 60 milionë klikime

Kënga “Ajo” e Ghetto Geasy dhe Majkut ka arritur të grumbullojë 60 milionë klikime në Youtube, përcjell Koha.net. 

Këtë fakt me krenari e ka ndarë me ndjekësit e Instagramit vetë Geti, duke e vlerësuar kompaninë e tij si makinë të prodhimit të hiteve dhe se janë më të mirët.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button