fbpx

Qindra qytetarë, sportistë e zyrtarë shtetëror po marrin pjesë në homazhet për Fadil Vokrrin

Sportisë, trajnerë, gjyqtarë, politikanë e qytetarë të shumtë po vazhdojnë të marrin pjesë në homazhet për Fadil Vokrrin.
Në homazhe po marrin pjesë skuadrat në mënyrë të organizuar, tifozeria Dardanët, Haradinaj me qeverinë, deputetë të LDK-së etj.Legjenda e futbollit kosovar dhe kryetari i FFK-së vdiq dje pas një arresti kardiak, shkruan lajmi.net.

Nga ora 15:00 gjithashtu pritet një mbledhje komemorative për Vokrrin.

Kurse varrimi do të bëhet prej orës 17:00 në Prishtinë.

Në homazhe po marrin pjesë skuadrat në mënyrë të organizuar, tifozeria Dardanët, Haradinaj me qeverinë, deputetë të LDK-së etj. /Lajmi.net/

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button