fbpx

Bebe Rexha zëvendëson Rihannën, performon me Eminem

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka performuar brenda gjashtë orëve në dy koncerte të mëdha.

Ajo performoi në Vegas, krah Florida Georgia Line dhe më pas udhëtoi drejt koncertit madhështor të Coachella për të zëvendësuar divën e muzikës, Rihanna, njofton KJ. Legjenda e rapit amerikan, Eminem zgjodhi këngëtaren shqiptare për të kënduar para të gjithëve “Monster”, një projekt muzikor që e ka realizuar me Rihanna, përcjell Koha.net.

Bebe Rexha nuk ka kursyer komentet pozitive dhe falenderimet me një postim në Instagram ku shkruan: “Nata e kaluar ishte si në film. Unë këndova këngën që më ndryshoi jetën krah një legjende. Gjithçka vjen si një rreth. Faleminderit Eminem që më zgjodhe mua”.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button