fbpx

Elvana Gjata nxjerr klipin e shumëpritur me këngëtarin e njohur botëror…

Ashtu siç mendohej Gjata do të sjellë këtë herë një klip mjaft ritmik dhe plot ngjyra për stinën e verës.

Ajo shfaqet më sharmante se asnjëherë në këtë bashkëpunim me reperin njohur Ty Dolla Sign.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button